Zaloguj
   
 
 Nazwa szkoły
ZESPÓŁ SZKÓŁ W DUBINACH
GIMNAZJUM W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W WĄSOSZU
GIMNAZJUM W GIBACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W GIBACH
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA III SOBIESKIEGO W BIAŁYMSTOKU
GIMNAZJUM W POŚWIĘTNEM
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3, III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRAŃSKU
GIMNAZJUM W BRAŃSKU
GIMNAZJUM IM. KS. WACŁAWA RABCZYŃSKIEGO W WASILKOWIE
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W AUGUSTOWIE IM. POLONII I POLAKÓW NA ŚWIECIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŁAPACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KALINÓWCE KOŚCIELNEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBICZACH CERKIEWNYCH
GIMNAZJUM W PŁONCE KOŚCIELNEJ
PUBLICZNE GINMAZJUM NR 6 W ŁOMŻY
SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FERDYNANDA MARECKIEGO
GIMNAZJUM SPORTOWE IM. RYSZARDA KACZOROWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W HAJNÓWCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W HAJNÓWCE
GIMNAZJUM NR 2 W HAJNÓWCE
SZKOŁA PODSTAWOWA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ALFREDA WIERUSZ-KOWALSKIEGO W SUWAŁKACH
GIMNAZJUM NR 4 W SUWAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZAŁKACH
ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHOROSZCZY
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ALEKSANDRY PIŁSUDSKIEJ W SUWAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W NIEDŹWIADNEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W STAWISKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERWONCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. GEN. JÓZEFA ZACHARIASZA BEMA W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W BIAŁYMSTOKU
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 32 DWUJĘZYCZNE W BIAŁYMSTOKU
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 PODLASKIEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIAŁYMSTOKU
GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚWIĘTEJ RODZINY IM. BŁOGOSŁAWIONEJ BOLESŁAWY LAMENT W BIAŁYMSTOKU
GIMNAZJUM SIÓSTR MISJONAREK ŚWIĘTEJ RODZINY IM. BŁOGOSŁAWIONEJ BOLESŁAWY LAMENT W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W TUROŚLI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KPT. W. WYSOCKIEGO W BIELSKU PODLASKIM
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 3 IM. IZABELI BRANICKIEJ W BIAŁYMSTOKU
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 6 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. SEWERYNA NOWAKOWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. JANA KLEMENSA BRANICKIEGO W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. ZYGMUNTA GLOGERA W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GRAJEWIE
GMINAZJUM W JASIONÓWCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU
GIMNAZJUM IM. LOTNIKÓW POLSKICH W PŁOCICZNIE-TARTAK
ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W RUTCE-TARTAK